Jak możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Przyjęło się w Polsce, ale w innych oczywiście również, iż rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić całkiem sporo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być chociażby wycieczka za granicę. Generalnie jest bardzo dużo pięknych miejsc na naszym kontynencie – Edynburg, Porto, Florencja, Budapeszt czy chociażby Brugia.

Bardzo popularnym środkiem transportu są na pewno samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, w szczególności mowa o nogach, lecz jeżeli w samą porę kupimy bilety, możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy około 200-400 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminu oraz kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest umiejscowione lotnisko. Np. Okęcie jest zlokalizowane dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport na i z lotniska jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o większych odległościach i kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, lecz być może warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w Polsce? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Choć pewnie dla wielu osób tego typu niespodzianka to spora frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie możemy zapominać!
źródło: www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, www.aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Podobne wpisy tematyczne: